Whatsapp Destek :05326533335

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulları


Gaziantep'te göreve başladığımız 2004 yılından bu yana Gazi şehrimizin değerli gençlerine, futbol ve spor adına bir çok başarılı projeler sunduk. Yapılan tüm çalışmaların temel amacı öncelikle çocuklarımızın ve gençlerimizin mental gelişimlerini sağlayarak onları kötü alışkanlıklardan korumak, fair-play ruhuna sahip olarak yetişmelerini sağlamaktır.

Bu bağlamda öğrencilerimiz için çeşitli turnavalar düzenleyip Türk Futbolunun güzide takımları ile maçlar düzenleyip ögrencilerimizin deplasman kültürlerinin gelişmesini,kazanma ve kaybetme duygularının gelişmesini ve bunlara paralel olarakta kendilerini gösterme fırsatı sunuyoruz.

Ayrıca sınıf ortamında futbol oyun kuralları ve sporcu kimliğinin gelişmesi üzerine dersler verip oyuncularımızın uluslar arası standartları yakalamaları için ingilizce dersler veriyoruz.

Yapılan tüm bu çalışmalar sonucunda yeteneklerini geliştiren ve kulübümüz tarafından tespit edilen öğrencilerimizi öncelikle büyük Fenerbahçemizin futbol altyapısına ve Türk futbolundaki bağlantımız olan güzide kulüplerimize kazandırıyoruz.

Awesome Image

Amacımız

Fenerbahçe Spor Kulübünün Türk futbolunun lokomotifi olarak devam etmesine katkı sağlamaktır.