Menü


Futbolcularımız

Resim Galerisi

              
Tümü ››


Video Galerisi


Multimedia

Ziyaretci Defteri

 


İletişim
Kayıtlarımız Devam Ediyor

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP FUTBOL OKULUNDA

KAYITLAR DEVAM EDİYOR.

&n bsp; & nbsp; Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu yılın 12 ayında yapmış olduğu kayıtlara hiç ara vermeden devam ediyor. Bahar ayına girilmesi ile birlikte Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okuluna talep artarak devam ederken Bölge Sorumlusu Mahir Yılmaz futbol okulunun kayıtlara hiç ara vermeden devam ettiğini belirterek ''futbol okulumuza 06-17 yaş grupları arasındaki öğrencilerimiz kayıt yaptırmaktadır. Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu kayıt yaptıran öğrencilerimizi yetenek ve fizik yapılarına göre düzenlenmiş grupları ile 12 ay devam eden düzenli, amaçlı, hedefli, eğitim takvimi ile Fenerbahçe ve Türk futbolu alt yapısının temel birimi olarak özel yerini almıştır.

&n bsp; & nbsp; Fenerbahçe Spor Kulübünün şeması içersinde futbol okullarının özel bir yeri vardır. Çünkü Fenerbahçe için futbol okulları bir eğitim yuvasıdır. 6 yaşından itibaren başlayan eğitimimizde en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza öncelikle bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal ve kültürel yüklemeler yaparak her bir öğrencimizin topluma faydalı olarak yetiştirilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Ayrıca özel yeteneğe sahip öğrencilerimizde Fenerbahçe alt yapısı ve Türk futbolundaki diğer kulüplerimizin alt yapılarına kazandırılmaya çalışılmaktadır.

< p style="text-align: justify" align="justify"> &n bsp; & nbsp; Futbol okulumuzda çalışmalar yaz ve kış dönemlerinde yaş gruplarına göre düzenlenmektedir. Çocuklarımızın her anlamda profesyonel bir eğitim almaları için tüm olanaklar öğrencilerimize sunulmuştur. Yaz sezonuna girmemizle birlikte futbol okulumuz yoğun bir turnuvalar, geziler ve seçmeler dönemine girmiştir. Beşinci(6) yılımızı kutladığımız bu günlerde öğrencilerimize birçok proje ve sürprizler hazırladık.

İNTERNET SİTESİNE YOĞUN İLGİ

Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu'nun resmi internet sitesine de her geçen gün ilgi artarak devam ediyor. Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu'nun yapmış olduğu profesyonel çalışma programı içerisinde önemli bir yere sahip olan http://www.fenerbahcegazia ntepokulu.com/ da yenilenen yüzüyle ve anketleriyle tıklanma oranını her geçen gün artırıyor.

Kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimiz kayıt şartları ile ilgili bilgiyi 0 342 338 88 33 numaralı telefondan veya http://www.fenerbahcegazia ntepokulu.com/ adresinden öğrenebilir ve ordu caddesi askerlik şubesi civarında bulunan kulüp binamızda kayıtlarını yaptırabilirler.

Haber İle İlgili Diğer Fotoğraflar

s4032190_400_04

s4032297_400_01

s4032733_400

<< Geri

 


Üyelik
 Yeni Üyelik
 Şifremi Unutum

Duyurular
 • Kayıtlarımız Devam Ediyor
 • Antrenman Günleri
 • Maçlarımız Devam Ediyor
 • Yeni Okul Binamız Hizmetinizde
 • Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı
 • 12 AY KESİNTİSİZ EĞİTİM
 • Kayıt Seçenekleri ve Ücreti
 • BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?

Ön Kayıt


Anket
Futbol Okuluzdan Nasıl Haberdar Oldunuz?
Toplam Oy : 82

Ayın Futbolcusu


Hava Durumu

Sayaç

Sayfa Izlenimi : 10003
Online Üye : 0


Copyright © 2008 Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu. Tüm Hakları Saklıdır.