Menü


Futbolcularýmýz

Resim Galerisi

              
Tümü ››


Video Galerisi


Multimedia

Ziyaretci Defteri

 


Ýletiţim
Kayýtlarýmýz Devam Ediyor

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ GAZÝANTEP FUTBOL OKULUNDA

KAYITLAR DEVAM EDÝYOR.

&n bsp; & nbsp; Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu yĂ˝lĂ˝n 12 ayĂ˝nda yapmýÞ olduĂ°u kayĂ˝tlara hiç ara vermeden devam ediyor. Bahar ayĂ˝na girilmesi ile birlikte Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okuluna talep artarak devam ederken Bölge Sorumlusu Mahir YĂ˝lmaz futbol okulunun kayĂ˝tlara hiç ara vermeden devam ettiĂ°ini belirterek ''futbol okulumuza 06-17 yaĂž gruplarĂ˝ arasĂ˝ndaki öĂ°rencilerimiz kayĂ˝t yaptĂ˝rmaktadĂ˝r. Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu kayĂ˝t yaptĂ˝ran öĂ°rencilerimizi yetenek ve fizik yapĂ˝larĂ˝na göre düzenlenmiĂž gruplarĂ˝ ile 12 ay devam eden düzenli, amaçlĂ˝, hedefli, eĂ°itim takvimi ile Fenerbahçe ve Türk futbolu alt yapĂ˝sĂ˝nĂ˝n temel birimi olarak özel yerini almýÞtĂ˝r.

&n bsp; & nbsp; Fenerbahçe Spor Kulübünün ĂžemasĂ˝ içersinde futbol okullarĂ˝nĂ˝n özel bir yeri vardĂ˝r. Çünkü Fenerbahçe için futbol okullarĂ˝ bir eĂ°itim yuvasĂ˝dĂ˝r. 6 yaÞýndan itibaren baĂžlayan eĂ°itimimizde en deĂ°erli varlĂ˝klarĂ˝mĂ˝z olan çocuklarĂ˝mĂ˝za öncelikle bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal ve kültürel yüklemeler yaparak her bir öĂ°rencimizin topluma faydalĂ˝ olarak yetiĂžtirilmesine katkĂ˝da bulunmaya çalýÞýyoruz. AyrĂ˝ca özel yeteneĂ°e sahip öĂ°rencilerimizde Fenerbahçe alt yapĂ˝sĂ˝ ve Türk futbolundaki diĂ°er kulüplerimizin alt yapĂ˝larĂ˝na kazandĂ˝rĂ˝lmaya çalýÞýlmaktadĂ˝r.< /p>

&n bsp; & nbsp; Futbol okulumuzda çalýÞmalar yaz ve kýÞ dönemlerinde yaĂž gruplarĂ˝na göre düzenlenmektedir. ÇocuklarĂ˝mĂ˝zĂ˝n her anlamda profesyonel bir eĂ°itim almalarĂ˝ için tüm olanaklar öĂ°rencilerimize sunulmuĂžtur. Yaz sezonuna girmemizle birlikte futbol okulumuz yoĂ°un bir turnuvalar, geziler ve seçmeler dönemine girmiĂžtir. BeĂžinci(6) yĂ˝lĂ˝mĂ˝zĂ˝ kutladýðýmĂ˝z bu günlerde öĂ°rencilerimize birçok proje ve sürprizler hazĂ˝rladĂ˝k.

ÝNTERNET SÝTESÝNE YOÐUN ÝLGÝ

Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu'nun resmi internet sitesine de her geçen gün ilgi artarak devam ediyor. Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu'nun yapmýÞ olduĂ°u profesyonel çalýÞma programĂ˝ içerisinde önemli bir yere sahip olan http://www.fenerbahcegazia ntepokulu.com/ da yenilenen yüzüyle ve anketleriyle tĂ˝klanma oranĂ˝nĂ˝ her geçen gün artĂ˝rĂ˝yor.

KayĂ˝t yaptĂ˝rmak isteyen öĂ°rencilerimiz kayĂ˝t ĂžartlarĂ˝ ile ilgili bilgiyi 0 342 338 88 33 numaralĂ˝ telefondan veya http://www.fenerbahcegazia ntepokulu.com/ adresinden öĂ°renebilir ve ordu caddesi askerlik Ăžubesi civarĂ˝nda bulunan kulüp binamĂ˝zda kayĂ˝tlarĂ˝nĂ˝ yaptĂ˝rabilirler.

Haber Ýle Ýlgili Diðer Fotoðraflar

s4032190_400_04

s4032297_400_01

s4032733_400

<< Geri

 


Üyelik
 Yeni Üyelik
 Şifremi Unutum

Duyurular
 • KayĂ˝tlarĂ˝mĂ˝z Devam Ediyor
 • Antrenman GĂźnleri
 • MaçlarĂ˝mĂ˝z Devam Ediyor
 • Yeni Okul BinamĂ˝z Hizmetinizde
 • Kredi KartĂ˝ ile Ödeme ÝmkanĂ˝
 • 12 AY KESÝNTÝSÝZ EÐÝTÝM
 • KayĂ˝t Seçenekleri
 • BÝZÝMLE ÇALIÞMAK ÝSTERMÝSÝNÝZ?

Ön Kayýt


Anket
Futbol Okuluzdan Nasýl Haberdar Oldunuz?
Toplam Oy : 82

Ayýn Futbolcusu


Hava Durumu

Sayaç

Sayfa Izlenimi : 139927
Online Üye : 0


Copyright Š 2008 Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu. Tüm Haklarý Saklýdýr.